Hakkımızda

ELİT iplik ve Tekstil Ürünleri Pazarlama 2010 yılında Çorap sektörünün iplik ihtiyacına yönelik iplik alım-satım ticareti ile hayatına başladı.

Zaman içerisinde çorap sektörünün ihtiyacı olan lastik (Çift Sargılı İplik) – gipe (Sargılı Elastiki İplik) ve Elastan-Spandex (Hava kaplamalı iplik) iplik gereksinimini karşılamak için 2012 de ilk puntalama (hava kaplamalı) makinemizi (Fadis Marka - İtalya ) alarak imalat sürecine başladık.

2013 yılında ise ilk lastik (Çift Sargılı İplik )üretim makinesini ( Managetto Marka - İtalya) alarak üretim çeşidimizi arttırma yolunda büyük bir ivme kazandık.

2015 yılında Triko sektörüne yönelik Sim büküm makinesi ile imalat gücümüzü arttırma yolunda hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

2016 yılında İstanbul da gipe (elastan) iplik ihtiyacını karşılamak amacı ile BARMAG markalı teksturize gipe makinası ile hava puntalı iplik imalatımızı genişletmiş bulunmaktayız.

Aylık üretim kapasitemiz; Lastik (Çorap-Triko-Dar Dokuma ) 20 Ton , Puntali iplik (Çorap-Triko-Dar Dokuma –Örme)70 Ton, Sim Büküm 10 Ton ile Çorap - Triko - Dar Dokuma ve Örme Sektörüne hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz, Çorap sektörü ile başladığımız bu süreçte Triko - Dokuma ve Örme sektörünede de hizmet ağımızı genişletip sektörde uzmanlaşmaktır.

Zaman içerisinde profesyonelleşen ve büyüyen ekibimiz ile iplik sektörü içerinde güçlü bir noktada olmak için çalışmaktayız.

Ayrıca Elit iplik olarak ilk çıkış noktamız olan iplik ticaretine de devam etmekteyiz sektör için gerekli her ipliği sizler için temin edebiliriz.

Lütfen Ürünler ve Üretim sayfamızı ziyaret ediniz. Her türlü ihtiyaçlarınız için lütfen kontak kurmaktan çekinmeyin.

Elit İplik Ve Tekstil Ürünleri Pazarlama

Ömer KARAKUŞ